Pre poskytovateľov

Šetrite čas

ordinujte online

MAIA MD je jednoduchý, bezpečný a moderný telemedicínsky systém na komunikáciu medzi vami a vašimi pacientami.

Každý deň plná
čakáreň?

Telefón nepretržite
zvoní?

Emailová schránka je plná a neprehľadná?

Chcete svojich pacientov informovať priamo?

Vďaka MAIA MD môžete online:

konzultovať prípady, v ktorých nie je osobná návšteva nutná

znížiť počet telefonátov do ordinácie

mať prehľad o nových a už vybavených prípadoch

kontrolovať chronických pacientov

jednoducho vykazovať voči zdravotným poisťovniam

posielať výsledky zdravotných prehliadok a laboratórnych testov

objednávať pacientov na zdravotné prehliadky

venovať sa prípadom vtedy, kedy to je pre vás časovo možné

prijímať a posielať pacientom fotografie a dokumenty

mať všetky konzultácie s pacientom na jednom mieste

upovedomiť pacientov o dôležitých informáciách

Jednoduchý prístup

Dôležité informácie pre vaše zdravie máte vždy poruke vďaka webovej a mobilnej aplikácii MAIA MD vo svojom telefóne, počítači či tablete.

Bezpečnosť

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť informácii je pre nás prioritou. Spracovanie osobných údajov je vykonávané len na základe a v rozsahu súhlasu udeleného pri registrácii používateľom v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ v oblasti ochrany osobných údajov.

Čo hovoria lekári

MAIA je odteraz prístupná pre všetkých, bez rozdielu zdravotnej poistovne.

Ako to funguje?

Pacient popíše symptómy
Inteligentný nástroj Symptom Checker poskytne pacientovi pomoc pri popise príznakov, vďaka čomu vie pacient v komunikácii s vami lepšie pomenovať svoje subjektívne potiaže.
11
22
Komunikujete s pacientom
Pacient vám odošle svoje symptómy a čaká na vašu reakciu. Keď sa s ním spojíte cez MAIA MD chat, pacient vám pošle podrobnejší popis svojho problému alebo doplní fotografie.
Uzavriete pacientov prípad
Pacienta môžete objednať na dodatočné vyšetrenie alebo mu vystaviť recept či potvrdenie. Ak to nie je potrebné, otvorený prípad uzavriete a môžete pomáhať ďalším pacientom.
33

Čo je na maiamd najlepšie?

PLÁNOVANIE PREVENTÍVNYCH PREHLIADOK

Systém plánovania prehliadok je natoľko efektívny, že sa zaobídete bez toho, aby vám pacienti museli neustále volať. Všetko vyriešite priamo v aplikácii MAIA MD.

PLÁNOVANIE NÁVŠTEV PACIENTOV

Svoj prehľadný kalendár priamo v MAIA MD môžete spravovať veľmi jednoducho – akonáhle si dátum zadáte do kalendára, pacientovi sa do jeho kalendára zapíše automaticky.

OZNAM PRE
PACIENTOV

Stáva sa, že pacientov potrebujete informovať hromadne a rýchlo – vďaka MAIA MD môžete poslať oznam svojim pacientom len pár kliknutiami.

ZASTUPOVANIE POČAS DOVOLENKY

Ak potrebujete svojich pacientov informovať o zástupe počas vašej dovolenky, túto informáciu môžete dočasne zahrnúť do svojho verejne prístupného profilu a zároveň môžete pacientom poslať oznam.

HISTÓRIA PRÍPADOV
PACIENTA

Všetky prípady máte k dispozícii v prehľadných kategóriách – Uzavreté prípady a Otvorené prípady. Pri otvorených prípadoch si viete jednoduchým náhľadom skontrolovať, v akom stave je riešenie prípadu.

SPOLUPRÁCA SO ZDRAVOTNOU SESTROU

MAIA MD nezabúda na dôležitosť zdravotnej sestry, a preto má vaša zdravotná sestra v MAIA MD systéme takmer všetky možnosti, ktoré máte k dispozícii vy. Vašu prácu to výrazne zefektívni.

ONLINE
CHAT

So svojimi pacientmi môžete komunikovať, nech sú kdekoľvek. Stačí im prístup k internetu. Výrazne to zvýši rýchlosť vašej komunikácie a zníži riziko rozširovania nákazy.

NOTIFIKÁCIE NA MOBIL PACIENTA

Nech už napíšete oznam, zadáte do kalendára termín prehliadky, alebo odpíšete na pacientovu správu, váš pacient je automaticky informovaný vďaka upozorneniu, ktoré mu príde do mobilu.

RÝCHLE
VYHĽADÁVANIE

Pacientov a ich prípady nemusíte zložito vyhľadávať a strácať tak čas. V systéme MAIA MD máte rôzne možnosti prehľadného vyhľadávania, ktoré vašu prácu výrazne urýchlia.